SALA BANKIETOWA

Centrum konferencyjno-bankietowe w Siedlcach

Marzysz o wspaniałym przyjęciu weselnym w eleganckiej sali? Zapraszamy do Hotelu Aleksandria w Siedlcach! Ślub jest ważną oraz podniosłą chwilą, która na zawsze pozostaje w pamięci. Aby ten dzień był dla Ciebie wyjątkowy i niepowtarzalny wybierz miejsce z doskonałą przestrzenią do jedzenia posiłków czy tańca, ale także ciekawą okolicą do spacerów oraz sesji ślubnej. Położony w pobliżu lasu hotel w Siedlcach jest idealną lokalizacją dla osób, które ten dzień chcą spędzić z dala od zgiełku życia codziennego.

Wyjątkowa sala weselna w Siedlcach

Od 2014 roku oferujemy nowoczesną, wszechstronną i w pełni klimatyzowaną salę, która pomieści wygodnie do 350 osób z możliwością dowolnej aranżacji całego pomieszczenia oraz ustawienia stołów. Salę bankietową wyposażono w system ścian przesuwnych, pozwalających na organizację mniejszych imprez, jak również w efektowne oświetlenie, dodające wnętrzu jeszcze większej elegancji i uroku.

Sala konferencyjna w Siedlcach

Przyjęcie weselne w naszym hotelu to nie tylko starannie urządzone wnętrza, ale także profesjonalna i miła obsługa z wieloletnim doświadczeniem, dbająca o najdrobniejsze szczegóły. Z tego względu naszą ofertę kierujemy również do osób zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych, takich jak komunie, konferencje czy spotkania integracyjne. Do dyspozycji gości oddajemy również komfortowe pokoje noclegowe oraz restaurację. Zapraszamy do Hotelu Aleksandria w Siedlcach!

Cały obiekt jest monitorowany.

Kontakt:
Dominika Błażejczyk
tel. 693-427-551
e-mail:

Wirtualny spacer po sali weselnej