RESTAURACJA

RESTAURACJA SIEDLCE | ALEKSANDRIA

Restauracja w hotelu Aleksandria to jedno z najmodniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Siedlec. Nowoczesna restauracja łączy w sobie niepowtarzalny design oraz doskonałą kuchnię polską oraz europejską we współczesnej interpretacji.

Nasza lokalizacja jest idealna dla osób lubiących ciszę i spokój. Restauracja w hotelu Aleksandria znajduje się na obrzeżach Siedlec, jednak komunikacja jest niemal bezproblemowa.

Włożyliśmy wiele serca, pasji i zaangażowania, aby stworzyć miejsce, w którym zjesz pyszne potrawy w miłej i zacisznej atmosferze.

Nowoczesna restauracja przy hotelu Aleksandria w Siedlcach to miejsce łączące nowoczesny design z tradycyjną kuchnią europejską.

  • Nasi kucharze to prawdziwi artyści, którzy potrafią doskonale łączyć naturalne składniki od lokalnych dostawców w przepyszne kompozycje, które skłaniają naszych gości do regularnych wizyt.
  • Serwowane w naszej restauracji jedzenie przypomina dzieła sztuki, kusząc bogactwem kolorów i niezwykłych aromatów, by następnie rozpieścić podniebienie ogromem fantastycznych smaków, dla których chce się tu wracać.
  • Dania takie jak pieczony łosoś w sosie holenderskim czy pyszne steki z polędwicy wołowej to najprawdziwsze przeboje mające grono swoich wiernych fanów. Zwolennicy klasycznego polskiego schabowego z kapustą zasmażaną również się u nas nie rozczarują. 

Oczywiście wizyta w restauracji Aleksandria może wiązać się z jakimś ważnym wydarzeniem. Od lat specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych, takich jak wesela, chrzciny czy konferencje.

Zlokalizowanie obiektu na obrzeżach Siedlec pozwala na wyprawianie uroczystości w idealnych warunkach dla gości oraz organizatorów.

Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem internetu, ustalając przy okazji wszystkie szczegóły imprezy, w tym liczbę gości, menu oraz czas trwania wydarzenia.

Gorąco zachęcamy do zapisów i serdecznie zapraszamy wszystkich gości do odwiedzenia naszej restauracji oraz wypróbowania naszych specjałów.

 

JEDZENIE SIEDLCE

W karcie dań restauracji nasza szefowa Alicja poleca m.in.

  • pieczonego łososia z sosem holenderskim,
  • steki z polędwicy wołowej,
  • pierś z kaczki z pomarańczą,
  • tradycyjnego schabowego z zasmażaną kapustą.

Kucharze w naszej restauracji Aleksandria w Siedlcach nie zapominają także o pociechach i również z myślą o nich posiadamy menu dla dzieci. Wszystkie dania nasi szefowie przygotowują w całości we własnym zakresie, ze świeżych naturalnych produktów. Dopełnieniem naszej wyśmienitej kuchni jest bogata karta alkoholi.

Aleksandria jest idealnym miejscem do organizacji wykwintnego obiadu w gronie najbliższych, jak i mniejszych imprez okolicznościowych, np. chrzcin czy komunii.

 

W celu rezerwacji stolika w restauracji proszę o kontakt:

tel. 693 427 552

e-mail:

ZAPRASZAMY

Wirtualny spacer po restauracji Aleksandria