SALA BANKIETOWA

Sala bankietowa

Chesz mieć wesele jak z bajki? Zajrzyj do Aleksandri!!

Ślub to ważna i podniosła chwila, która na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Aby ten dzień był dla Państwa idealny i niepowtarzalny zapraszamy do organizacji przyjęcia w Aleksandrii!

Sala Weselna Aleksandria znajduję się w Siedlcach przy ul. Artyleryjskiej 33, na obrzeżach miasta, 2 km od centrum w okolicy siedleckich lasów. Jest to idelne miejsce dla osób które ten dzień chcą spędzić z dala od zgiełku życia codziennego.

Sala Aleksandria powstała w sierpniu 2014 roku i oferuję nowoczesną, wszechstronną i klimatyzowaną salę, która pomieści wygodnie do 350 osób, a państwo młodzi wybierając naszą salę sami decydują o ustawieniu stołów i aranżacji sali.

Państwo młodzi mają do wyboru tradycyjne stoły prostokątne lub układ z eleganckimi dziesięciosobowymi lub ośmioosobowymi stołami okrągłymi. Posiadamy własne w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne oraz doskonałe menu z szerokim wyborem dań, które zaspokoją najbardziej wybredych klientów.

Nasza sala ma system ścian przesównycy, co pozwala na organizację mniejszych imrez.

Aleksandria oferuje nie tylko starannie urządzne wnętrz, ale także profesjonalną i miła obsługę, która zapewni państwu wszytsko na naprawdę wysokim poziomie.

Uroczyste przyjęcie weselne realizowane w naszej sali to wyjątkowa dbałość o szczegóły, spełnianie państwa oczekiwań oraz oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych, wyczucia, umiejętności, uczyni to każde przyjęcie w Aleksandrii wyjątkowym.

Sala posiada oświetlenie efektowe co nadaje naszej sali jeszcze wiekszej elegnacji i uroku.

Cały obiekt jest monitorowany.

Kontakt:
Dominika Błażejczyk
tel. 693-427-551
e-mail:

Wirtualny spacer po sali weselnej